| contact@psinnovation.in |
Leading Distributor and Wholesaler of Omron S8FS-C10024J Industrial SMPS Power Supply, Omron S8VK-C06024 Industrial Power Supply, Omron S8VK-C12024 24V Industrial Power Supply, Omron S8VK-C48024 Heavy Duty Power Supply, Phoenix 10 AMP Industrial SMPS Power Supply, Phoenix 20 AMP Heavy Duty SMPS Power Supply and Phoenix 5 AMP Industrial SMPS Power Supply from Noida.
| Business Type | Supplier, Distributor |
| Feature | Stable Output |
| Application | Power Supply, Industrial Automation |
| Type | SMPS |
| Brand Name | Omron |
| Model Number | S8FS-C10024J |
| Output Current | 4.5 Amp |
| Voltage | 24V DC |
| Mounting | Panel Mount |
| Protection | Over Voltage |
| Business Type | Supplier, Distributor |
| Feature | Compact Design |
| Brand Name | Omron |
| Type | Power Supply |
| Application | Industrial Automation,Control Panels |
| Model Number | S8VK-C06024 |
| Output Current | 2.5 Amp |
| Voltage | 24V DC |
| Mounting | DIN Rail |
| Protection | Overload Protection |
| Business Type | Supplier, Distributor |
| Application | Automation Systems,Control Panels |
| Type | Power Supply |
| Brand Name | Omron |
| Feature | High Efficiency |
| Model Number | S8VK-C12024 |
| Output Current | 5 Amp |
| Voltage | 24V DC |
| Mounting | DIN Rail |
| Protection | Short Circuit Protection |
| Business Type | Supplier, Distributor |
| Feature | High Power Output |
| Brand Name | Omron |
| Type | Power Supply |
| Application | Industrial Systems,Automation Panels |
| Model Number | S8VK-C48024 |
| Output Current | 20 Amp |
| Voltage | 24V DC |
| Mounting | DIN Rail |
| Protection | Overload Protection |
| Business Type | Supplier, Distributor |
| Application | Power Supply, Automation Systems |
| Type | SMPS |
| Brand Name | Phoenix |
| Feature | High Efficiency |
| Model Number | 1234304 |
| Output Current | 10 Amp |
| Voltage | 24V DC |
| Mounting | DIN Rail |
| Protection | Short Circuit |
| Business Type | Supplier, Distributor |
| Type | SMPS |
| Brand Name | Phoenix |
| Feature | High Power Output |
| Application | Industrial Systems,Automation Panels |
| Model Number | 1234308 |
| Output Current | 20 Amp |
| Voltage | 24V DC |
| Mounting | DIN Rail |
| Protection | Overload |
| Business Type | Supplier, Distributor |
| Feature | Compact Design |
| Application | Industrial Automation,Control Panels |
| Type | SMPS |
| Brand Name | Phoenix |
| Model Number | 1234302 |
| Output Current | 5 Amp |
| Voltage | 24V DC |
| Mounting | DIN Rail |
| Protection | Overload |
Raise your Query
Hi! Simply click below and type your query.
Our experts will reply you very soon.