| contact@psinnovation.in |
Leading Distributor and Wholesaler of Belden 10GA24 10G Ethernet Cat6A Utp Cable, Belden 10GXE02 10G High Speed Cat6A STP Cable, Belden 7815A Shielded Cat6 Ftp Network Cable, Belden 7834ANH High Speed Cat6 Utp Ethernet Cable and Belden BEL601 Gigabit Cat6 Utp LAN Cable from Noida.
| Business Type | Supplier, Distributor |
| Brand Name | Belden |
| Application | Ethernet Networking,LAN |
| Feature | Reliable |
| Model Number | 10GA24 |
| Cable Type | CAT6A UTP |
| Shielding | Unshielded |
| Speed | 10 Gigabit |
| Insulation | PVC |
| Installation | Indoor |
| Business Type | Supplier, Distributor |
| Brand Name | Belden |
| Application | High Speed Networking,Data Center |
| Feature | High Performance |
| Model Number | 10GXE02 |
| Cable Type | CAT6A STP |
| Pair Count | 4 Pair |
| Conductor Size | 23 AWG |
| Shielding | Shielded |
| Speed | 10 Gigabit |
| Business Type | Supplier, Distributor |
| Feature | Low Interference |
| Application | Networking,Data Transfer |
| Model Number | 7815A |
| Brand | Belden |
| Cable Type | CAT6 FTP |
| Conductor Size | 24 AWG |
| Shielding | Foiled |
| Speed | High Speed |
| Installation | Indoor |
| Business Type | Supplier, Distributor |
| Brand Name | Belden |
| Application | Networking,LAN Cable |
| Brand | Belden |
| Model Number | 7834ANH |
| Cable Type | CAT6 UTP |
| Pair Count | 4 Pair |
| Conductor Size | 23 AWG |
| Speed | Gigabit Ethernet |
| Shielding | Unshielded |
| Frequency | High Speed |
| Business Type | Supplier, Distributor |
| Brand Name | Belden |
| Application | Networking,LAN |
| Feature | Stable Signal |
| Brand | Belden |
| Model Number | BEL601 |
| Cable Type | CAT6 UTP |
| Pair Count | 4 Pair |
| Conductor Size | 24 AWG |
| Shielding | Unshielded |
| Speed | Gigabit Ethernet |
Raise your Query
Hi! Simply click below and type your query.
Our experts will reply you very soon.