| contact@psinnovation.in |
Leading Distributor and Wholesaler of Phoenix High Load Redundancy Module, Phoenix Industrial Diode Redundancy Module and Phoenix Redundancy Power Module from Noida.
| Business Type | Supplier, Distributor |
| Brand Name | Phoenix |
| Type | Redundancy Module |
| Application | Power Backup,Automation Panels |
| Feature | High Capacity |
| Voltage | 24V DC |
| Model Number | 2320186 |
| Channel Type | 2x20 |
| Mounting | DIN Rail |
| Performance | Stable |
| Business Type | Supplier, Distributor |
| Brand Name | Phoenix |
| Type | Diode Module |
| Voltage | 12-24V DC |
| Application | Power Systems, Industrial Automation |
| Feature | Redundancy |
| Model Number | 2320157 |
| Channel Type | 2x20 |
| Mounting | DIN Rail |
| Performance | Reliable |
| Business Type | Supplier, Distributor |
| Type | Redundancy Module |
| Brand Name | Phoenix |
| Feature | Redundant Supply |
| Application | Power Backup,Industrial Systems |
| Model Number | 2320173 |
| Voltage | 24V DC |
| Channel Type | 2x10 |
| Mounting | DIN Rail |
| Performance | Reliable |
Raise your Query
Hi! Simply click below and type your query.
Our experts will reply you very soon.