| contact@psinnovation.in |
Leading Distributor and Wholesaler of Phoenix Trio 10 AMP SMPS Power Supply, Phoenix Trio 2G 5 AMP SMPS Power Supply and Phoenix Trio 5 AMP SMPS Power Supply from Noida.
| Business Type | Supplier, Distributor |
| Feature | High Efficiency |
| Application | Power Supply, Industrial Automation |
| Type | SMPS |
| Brand Name | Phoenix |
| Model Number | 2866323 |
| Output Current | 10 Amp |
| Voltage | 24V DC |
| Mounting | DIN Rail |
| Performance | Reliable |
| Business Type | Supplier, Distributor |
| Application | Control Systems,Automation |
| Type | SMPS |
| Brand Name | Phoenix |
| Feature | Compact Design |
| Model Number | 2903148 |
| Output Current | 5 Amp |
| Voltage | 24V DC |
| Mounting | DIN Rail |
| Performance | Stable |
| Business Type | Supplier, Distributor |
| Type | SMPS |
| Brand Name | Phoenix |
| Feature | Trio Series |
| Application | Automation,Control Panels |
| Model Number | 2866310 |
| Output Current | 5 Amp |
| Voltage | 24V DC |
| Mounting | DIN Rail |
| Performance | Stable |
Raise your Query
Hi! Simply click below and type your query.
Our experts will reply you very soon.